Kliknij, aby zadzwonić  +48 793 331 293

Kontakt

Copyright © TMG sp. z o.o.

ul. Cmentarna 3, Mokry Dwór

50-458 Wrocław

NIP: PL8961540894

nr KRS: 0000537862

nr REGON: 360540097

KraftLift - Wynajem podnośników i żurawi Wrocław

Ssawka próżniowa do szyb wynajem - Wrocław

Ssawka próżniowa do szyb

Dane techniczne 

System próżniowy

Dwuobwodowy

Przyssawki

4 szt 6 szt 8 szt

Udźwig maks.

300 kg 450 kg 600 kg

Ciężar własny

70 kg 80 kg 89 kg

Talerze przyssawkowe

ø 300 mm

Ciśnienie końcowe maks.

700 mbar

Temp. robocza

0° do 40° C

Napęd

Akumulator 12 V

 

 

   
Dane techniczne ssawki do szyb - udźwig

Ssawka próżniowa do szyb udostępniana u nas na wynajem to przyssawka, umożliwiająca przenoszenie oraz łatwą instalację płaskiego szkła. Urządzenie to pozwala na użycie zewnętrzne oraz wewnętrzne. Jej szerokie zastosowanie sprowadza się m.in. do montażu szklanych dachów, systemów elewacyjnych, szyb witrynowych a nawet podłóg szklanych. Proponowane przez nas ssawki próżniowe są niezastąpione podczas prac budowlanych oraz wykończeniowych. By zminimalizować wydatki i wykonać niezbędne prace w odpowiednim terminie, polecamy ich wypożyczenie. 

Ssawka próżniowa do szyb Wrocław - co warto wiedzieć?

Ssawka próżniowa do szyb - wynajem Wrocław -  to opłacalne i wygodne rozwiązanie, zwiększające komfort codziennej pracy. Narzędzie to posiada akumulator zasilania, bezpieczny dwuobwodowy system próżniowy, zespół ssący z ramą, składającą się z cienkich profili. Przyssawki te dają możliwość wyboru 8 konfiguracji ramy, pozwalają na pełen obrót o 360 stopni oraz mechaniczne wychylenie o 90 stopni, w przypadku cięższych przedmiotów. Urządzenie jest wielofunkcyjne, ponieważ jego konstrukcja jest mocna i trwała a siła nośna jest bardzo duża. Co więcej, ssawka próżniowa do szyb, którą wynajmujemy, jest niezależna od sieci zasilającej.

Ssawka próżniowa do szyb – zalety

Ssawka próżniowa do szyb to profesjonalne urządzenie, z powodzeniem stosowane przy wielu pracach. Daje gwarancję bezpieczeństwa, dlatego jest wykorzystywana do podnoszenia i montażu wielokrotnie cennych i wielogabarytowych elementów. Zachęcamy do skorzystania z oferty wynajmu ssawki we Wrocławiu, ponieważ:

  • jest to tańsza opcja, niż inwestycja w nowy sprzęt,
  • koszty magazynowania oraz serwisowania nie są generowane,
  • samodzielny montaż szyb pozwoli na oszczędność,
  • bezpieczne ssawki minimalizują ryzyko uszkodzenia przedmiotów podczas instalacji,
  • stanowi ona odpowiednie narzędzie dla pracowników.

Profesjonalna i jakościowa ssawka, to maszyna usprawniająca codzienną pracę. Jej wymiary, możliwości zastosowania oraz niska cena wynajmu powodują, że cieszy się ona coraz większym zainteresowaniem.

W KraftLift stawiamy na najwyższy poziom świadczonych usług oraz najlepszy sprzęt – dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży wiemy, jak duże jest zapotrzebowanie na specjalistyczne urządzenia. Oferujemy Państwu wynajem podnośników, mini dźwigów oraz ssawek próżniowych, tak niezbędnych w budownictwie, przemyśle i wielu innych branżach. Zapraszamy do współpracy i zachęcamy do kontaktu.

Wynajem ssawki próżniowej do szyb Wrocław

Kontakt

Copyright © TMG sp. z o.o.

ul. Cmentarna 3, Mokry Dwór

50-458 Wrocław

NIP: PL8961540894

nr KRS: 0000537862

nr REGON: 360540097

KraftLift - Wynajem podnośników i żurawi Wrocław