© 2023 TMG Sp. z o.o.

OWH | Polityka prywatności

Tel.: +48 793 331 293

Tel.: +48 603 333 293

 

E-mail:  kliknij, by wysłać

Kontakt

TMG Sp. z o.o.

Ul. Cmentarna 3

50-458 Mokry Dwór

NIP: PL8961540894

Najem

Mini żurawie

Manipulatory do szkła

Ssawki próżniowe

Stojaki do szyb

Wciągarki

Usługi

Montaż konstrukcji alu

Montaż daszków szklanych

Montaże przemysłowe

Wymiana uszkodzonych szyb

Transport szyb

Na bieżąco

Oferty pracy

Sprzęt na sprzedaż

Blog

Galeria

Nasza firma prowadzi wynajem podnośników we Wrocławiu i okolicach. Posiadamy podnośniki do szkła, mini żurawie, wykorzystywane do montowania elementów w trudno dostępnych miejscach oraz manipulatory do szyb ciężkich i okien. Z naszych usług korzystają różnorodne branże, które dzięki zastosowaniu naszych urządzeń, wykonują bezpieczne i efektywne prace na wysokościach. Wynajęcie tak specjalistycznego sprzętu stanowi korzystne rozwiązanie finansowe oraz czasowe – oferowane przez nas nowoczesne maszyny dają możliwość wykonania wielu prac, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa pracowników.

Mini podnośnik , wypożyczany przez nas na terenie Wrocławia, to niezwykle zwrotne i kompaktowe urządzenie, które z dużą precyzją oraz łatwością przemieszcza się zarówno na placach budowy, jak i wewnątrz budynków. Dużą zaletą mini podnośników jest ich niewielki rozmiar oraz waga, co umożliwia stosowanie ich w miejscach niedostępnych dla dużych maszyn.

 Podnośniki wynajem Wrocław – zastosowanie

Nasze podnośniki ruchome znajdują szerokie zastosowanie w rozmaitych branżach oraz miejscach. Ze względu na dużą mobilność, podnośniki mogą być wynajmowane do tworzenia ekspozycji na wysokościach, przy montażu okien, balustrad, instalacji elektrycznych zewnętrznych oraz wewnętrznych, klimatyzacji, a także konserwacji systemów, elementów lub pomieszczeń. Oferowany przez nas sprzęt stosowany jest przy projektach wymagających szczególnej ostrożności.

Świadczymy usługi dla dużych firm, realizujących zlecenia oraz osób prywatnych, chcących wykonać bardziej wymagające prace domowe. Oferowane przez nas podnośniki przydają się również przy konstrukcji elementów na dachach, antresolach, przy tworzeniu dekoracji kamiennych w ogrodach oraz innych instytucjach, jak muzea, galerie sztuki, szkoły – wszędzie tam, gdzie konieczne jest stworzenie instalacji z ciężkich przedmiotów, przydaje się mniejszy podnośnik.

Zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu i montażu naszej firmy. W razie pojawienia się pytań zachęcamy do kontaktu.

Podnośniki Wrocław - wynajem profesjonalnych maszyn

Oferowane przez nas podnośniki na wynajem we Wrocławiu to urządzenia dźwigowe, służące do pionowego przenoszenia lub podnoszenia różnych obiektów. Dzięki nim możliwa jest realizacja wielu projektów budowlanych, podczas montażu wielogabarytowych przedmiotów oraz przy pracach instalacyjnych. Podnośniki z powodzeniem zastępują standardowe dźwigi, których zakres jest znacznie ograniczony.

Poza wynajmem podnośników zajmujemy się również realizacją montażu stolarki otworowej oraz konstrukcji aluminiowych.

Wynajem podnośników Wrocław - co warto wiedzieć?

Wynajem podnośników Wrocław

Kliknij, aby zadzwonić  +48 793 331 293

Wynajem podnośników

Usługi montażowe

Montaż konstrukcji aluminiowych i okiennych. Wieloletnie doświadczenie na rynku polskim jak i zagranicznym. Zespół tworzą wykwalifikowani montażyści. Realizacja wymagających prac dokładnie i terminowo.

Wymiana szyb oraz daszki szklane. Kompleksowa usługa wymiany szyb oraz montażu daszków szklanych.

Podnośnik do szkła UPG 600. Do transportowania, podnoszenia i montowania elementów szklanych i okiennych.

Manipulatory do szyb. Realizacja montaży ciężkich szyb i okien. Transport dużych okien i szkła w tym wielkogabarytowych pakietów z potrójnymi szybami.

Dzwoń do Kraftlift
KraftLift Mini Żurawie Manipulatory Do Szklenia
Kraftlift menubar backround
Mini żuraw Maeda MC 285-3 CRM-E

Nasza oferta charakteryzuje się możliwością:

- dopasowania odpowiedniego urządzenia pod konkretne zlecenie. Przekłada się to niższy koszt wynajmu ze względu na różne ceny poszczególnych urządzeń,

- uzupełnienia usługi rusztowaniami o wysokości 4, 6 i 9 metrów,

- wsparcie prac wykwalifikowanymi montażystami.

Mini żuraw Maeda MC 285-3 CRM-E. Trudno dostępne obszary montażowe i robocze w zastosowaniach przemysłowych i rzemieślniczych. Silnik diesla i silnik elektryczny zapewniają pracę w obszarze wewnętrznym(bezemisyjną) i zewnętrznym.

Podnośnik do szyb XC 600
Podnośnik do szkła UPG 600
O nas

Nasz firma zajmuje się kompleksową realizacją montażu szeroko pojętej stolarki otworowej i konstrukcji aluminiowych. Świadczymy usługi na terenie całej polski oraz w naszym głównym obszarze działalności mieście Wrocław oraz regionie dolnośląska. Specjalizujemy się w szczególności w montażu fasad aluminiowych oraz okien i drzwi. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim jak i zagranicznym w szczególności niemieckim. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani montażyści wyposażeni w profesjonalny sprzęt. Świadczymy usługi montażowe oraz wynajmu specjalistycznego sprzętu tj.: mini żurawia Maeda mc 285-3 CRM oraz manipulatora do szyb XC 600. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.